16:13 | 24.07.14 | Նորություններ | 5312
«Երիտասարդության եւ ուսանողների միջազգային կապերի ու փոխանակման հայկական կենտրոնը» հուլիսի 14–20-ը Ծաղկաձորում կազմակերպել էր միջազգային երիտասարդական ֆորում, որին մասնակցեցին 8 երկրների ներկայացուցիչներ:
Միջոցառումը ներառված է Արեւելյան գործընկերության ծրագրի մեջ եւ հովանավորվում է Եվրահանձնաժողովի կողմից։ «ԱրմենՏել» ընկերությունը նույնպես աջակցել է միջոցառման իրականացմանը ֆորումի մասնակիցների համար հասանելի դարձնելով ժամանակակից տեխնոլոգիաները եւ բարձրորակ ինտերնետ կապը։
«Մենք ուրախ ենք աջակցել նման միջոցառումների իրականացմանը՝ օգտագործելով ամենաժամանակակից լուծումները», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

“Armenian Center for Youth and Students International Relations and Exchange” held International Youth Forum in Tsakhkadzor on July 14-20; representatives of eight countries took part in the forum.
The event is part of the Eastern Partnership program and is sponsored by the European Commission. ArmenTel has also supported the event by making modern technologies and high-quality Internet network available for the forum participants.
“We are happy to support the events using state-of-the-art solutions”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.