13:04 | 12.02.16 | Նորություններ | 4808
Մինչեւ 2016թ. հուլիսի 31-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի՝ «Խոսում է քաղաքը» սակագնային պլանի շրջանակում տրամադրվող ինտերնետի ծավալը մեծացել է:
Նաեւ ավելացել է «Խոսում է քաղաքը» սակագնային պլանի տարբերակ 1-ի շրջանակում դեպի այլ ցանցեր զանգահարելու համար տրամադրվող խոսելաժամանակը:
«Ժամանակի հետ փոփոխվում են բաժանորդների՝ ինտերնետի եւ ձայնային ծառայությունների օգտագործման պահանջարկը եւ ծավալները: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը պարբերաբար վերանայում եւ բարելավում է սակագնային պլանների առաջարկած հնարավորությունները՝ բաժանորդների կարիքներին առավել համապատասխանեցնելու համար»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Այս սակագնային պլանով ֆիքսված ամսավճարի դիմաց բաժանորդը յուրաքանչյուր ամիս ստանում է նաեւ ներառված ներցանցային խոսելաժամանակ եւ SMS հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն:

13:04 | 12.02.16 | Новости | 4847
До 31 июля 2016 года в рамках тарифного плана ВиваСелл-МТС «Говорит город» будет предоставляться увеличенный объем интернета.
Увеличено также количество минут для звонков на сети других операторов в первом варианте тарифного плана.
«Со временем меняется спрос и объемы использования интернета и голосовых услуг среди абонентов. ВиваСелл-МТС периодически пересматривает и улучшает возможности тарифных планов, чтобы подстраивать их под потребности абонентов», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
В рамках тарифного плана против фиксированной платы абоненты ежемесячно получают пакеты включенных минут внутри сети и СМС-сообщений.