14:11 | 27.10.17 | Նորություններ | 30402
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ներկայացրել է երկու հավելված՝ «Իմ ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ամբողջապես նորացված հավելվածն ու «ՄոբիԴրամ» բջջային հավելվածը՝ կատարելագործված:
Հավելվածները հաճախորդին օգնում են ժամանակն ու ռեսուրսները խնայելու հարցում, ունեն հարմար ինտերֆեյս, հասանելի են 24/7 ռեժիմով, գործողությունները կատարվում են մի քանի հպումով:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն ու ՄոբիԴրամն աշխատում են բջջային հավելվածների վրա հիմնված համալիր լուծումներ առաջարկելու ուղղությամբ՝ ոչ միայն հեռահաղորդակցության, այլեւ ֆինանսավճարային ծառայությունների ոլորտում: Հավելվածների շնորհիվ բաժանորդներին հասանելի է մշտապես կամ պարբերաբար օգտագործվող ծառայությունների ամբողջ տեսականին: «Ամեն ինչ՝ սմարթֆոնով, մեկ ակնթարթում». մենք գիտակցում ենք, որ հաճախորդի համար ժամանակը խիստ կարեւոր է: Տրամադրելով հավելվածը՝ հաճախորդին տալիս ենք ավելի շատ ազատ ժամանակ՝ հանգստի, ժամանցի ու աշխատանքի համար: Վստահեք մեզ, ստացեք ժամանակ ու հարմարավետություն»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Իմ ՎիվաՍել-ՄՏՍ» հավելվածը սմարթֆոնի միջոցով ծառայություններն ու հաշիվը կառավարելու համար նախատեսված գործիք է եւ տեղեկատվական հարթակ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գործող առաջարկների վերաբերյալ:

14:11 | 27.10.17 | Новости | 30516
Компания ВиваСелл-МТС представила два приложения: полностью обновленное приложение «Мой ВиваСелл-МТС» и усовершенствованное мобильное приложение «МобиДрам».
Приложения помогают клиентам сэкономить время и ресурсы, имеют хороший интерфейс и доступны в режиме 24/7. Действия совершаются в несколько касаний.
«ВиваСелл-МТС и МобиДрам работают в направлении разработки комплексных решений, основанных на мобильных приложениях, не только в сфере телекоммуникаций, но и в сфере финансово-платежных услуг. Благодаря приложениям абонентам доступен полный каталог постоянно или периодически используемых услуг. «Все через смартфон, в одно мгновение»: мы осознаем, что время крайне важно для клиента. Предоставив приложение, мы даем клиенту больше свободного времени для отдыха, досуга и работы. Доверяйте нам,  получайте время и комфорт»,- заявил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Приложение «Мой ВиваСелл-МТС» - это инструмент, предназначенный для управления услугами и счетом через смартфон, а также информационная платформа о действующих предложениях ВиваСелл-МТС.