16:18 | 10.11.17 | Նորություններ | 23244
Հայաստանում Beeline-ը եւ «Հայաստանի գործատուների հանրապետական միությունը» (ՀԳՀՄ) համատեղ անցկացնում են «Անվտանգ աշխատատեղը մեր նպատակն է» խորագրով շաբաթը։
Մեկ շաբաթվա ընթացքում հայաստանյան քոլեջների ուսանողներն ու շրջանավարտները կծանոթանան աշխատանքի անվտանգության ոլորտում այնպիսի խոշոր կազմակերպությունների փորձի հետ, ինչպիսիք են Beeline-ը եւ «Կոկա-Կոլա Հելլենիկ Արմենիա»-ն։
«Աշխատանքի պաշտպանության շաբաթ Հայաստանում անցկացվում է առաջին անգամ, եւ մենք ուրախ ենք մասնակցություն ունենալ նման միջոցառմանը։ Մենք շատ ուշադիր ենք մեր աշխատակիցների անվտանգության նկատմամբ եւ այժմ ուրախ ենք կիսվել այդ փորձով հայ երիտասարդների հետ, որպեսզի հնարավորինս ապահովագրենք նրանց կյանքն ու առողջությունը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մեր բոլոր աշխատակիցները պարբերաբար անցնում են աշխատանքի անվտանգ կատարման հրահանգավորումներ եւ ուսուցումներ։ Համոզված եմ, որ մեր ընկերության աշխատանքի անվտանգության մասնագետների փորձն օգտակար կլինի ծրագրի բոլոր մասնակիցների համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Մարդկային ռեսուրսների կառավարման եւ կազմակերպական զարգացման տնօրեն Մարիա Իգիթյանը։

16:18 | 10.11.17 | Новости | 22455
Beeline в Армении совместно с «Республиканским союзом работодателей Армении» (РСРА) проводит неделю под названием «Безопасное рабочее место – наша цель».
В течение недели студенты и выпускники армянских колледжей ознакомятся с опытом в области безопасности труда таких крупных компаний, как Beeline и «Кока-Кола Хелленик Армения».
«Неделя защиты труда проводится в Армении впервые, и мы рады принять участие в подобном мероприятии. Мы очень внимательны к безопасности наших сотрудников и рады поделиться этим опытом с армянской молодежью, чтобы максимально застраховать их жизнь и здоровье»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Все наши сотрудники периодически проходят инструкции и курсы по безопасности труда. Уверена, что опыт специалистов нашей компании будет полезным для всех участников программы»,- отметила директор Beeline по управлению персоналом и организационному развитию Мария Игитян.