11:49 | 15.06.18 | Նորություններ | 14172
Ծրագրին մասնակցելու համար կարող են դիմել բարձր կուրսի ուսանողները ( 3-րդ եւ բարձր կուրսեր), ովքեր աչքի են ընկնում բարձր առաջադիմությամբ եւ վարժ տիրապետում են հայերեն, ռուսերեն եւ անգլերեն լեզուներին։
«Զարմանալի չէ, որ այս ծրագիրը գործում է արդեն իսկ 10 տարի՝ այն բազմիցս ապացուցել է իր արդյունավետությունը, քանի որ ծրագրի բազմաթիվ մասնակիցներ ներկայումս զբաղեցնում են մեր ընկերությունում առանցքային պաշտոններ։ Մենք միշտ պատրաստ ենք մեզ մոտ ընդունել վառ եւ ստեղծագործ երիտասարդների, ովքեր նոր շունչ կհաղորդեն մեր ընկերությանը՝ ձեռք բերելով աշխատանքային փորձ Հայաստանի խոշորագույն կազմակերպություններից մեկում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագրին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել կայքում տեղադրված ստաժավորման ծրագրի հարցաթերթիկը եւ ինքնակենսագրության (CV/Resume) հետ միասին մինչեւ հունիսի 22-ը ուղարկել հետեւյալ էլ. փոստի հասցեով` student@beeline.am:

11:49 | 15.06.18 | Новости | 13359
Для участия в программе могут обратиться студенты старших курсов (3-й и выше), которые выделяются высокой успеваемостью и свободно владеют армянским, русским и английским языками.
«Неудивительно, что эта программа действует уже 10 лет, она многократно доказывала свою эффективность, поскольку многие ее участники в настоящее время занимают ключевые должности в нашей компании. Мы всегда готовы принять у себя ярких и креативных молодых людей, которые придадут новое дыхание нашей компании, приобретая опыт работы в одном из крупнейших организаций в Армении»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Для участия в программе стажировки «3-е поколение» необходимо заполнить размещенную на сайте анкету программы и вместе с автобиографией (CV/Resume) до 22 июня отправить на эл.адрес student@beeline.am.